ÚNOROVÁ VÝZVA JE JIŽ U KONCE

...na vyhodnocení se usilovně pracuje :)

VŠEM účastníkům DĚKUJEME

SOKOL RUN


Hokejbalová únorová běžecká výzva V naději, že už zimní lenost mizí spolu s posledním zbytkem vánočního cukroví, jsme se rozhodli pro něco, co vás dostane z tepla peřin!
A tak přicházíme s únorovou běžeckou výzvou.
Inspirací byla touha spojit lásku k hokejbalu s touhou po zdravém životním stylu a především pohybu.Věříme, že únor nemusí být jen měsícem, kdy se spořádaně zahrabeme pod deku na gauči a hltáme své oblíbené seriály. Naopak, může být měsícem, kdy společně uděláme něco pro své zdraví.Rozhodli jsme se vyzvat nejen naše členy, ale celou hokejbalovou komunitu, aby se připojila k této sportovní události.Proč byste tedy měli překonat pokušení zůstat doma a zpříjemňovat si večer pouze návštěvou ledničky?Protože společné běhání není jen o získávání kilometrů, ale také o sdílení radosti ze sportu, vytváření nových přátelství a překonávání hranic, které jste si možná sami stanovili. Překonej zimní lenost, připrav si své běžecké boty a přidej se!
 POZORPokud běhání není tvůj šálek kávy, ale chůze ano, máme pro tebe kategorii, která ti bude sedět. Protože proč se rozčilovat nad běžeckým tempem, když můžeš elegantně poskakovat ve svém vlastním rytmu? Připoj se do kategorie chůze a zapoj se do výzvy i ty.

 

1.  Přihlášení do výzvy: Chceš být součástí této úžasné běžecké jízdy? Jdi na web www.hokejbalporuba.cz a v záložce „SOKOL RUN“ vyplň krátký formulář, kde napíšeš své jméno a příjmení a zvolíš si svojí kategorii - běh, nebo chůze     Přihlásit se můžeš do 31.1.2024 do 23:00.      Připoj se do únorové výzvy i v průběhu. Lepší pozdě než nikdy!     Výzva začíná 1.2.2024 a končí 29.2.2024 v 23:002.  Sdílej!: Sdílej tento příspěvek, protože čím víc běžců, tím větší motivace a radost! 3.  Evidence kilometrů: Napiš na e-mail hokejbal.poruba@gmail.com své uběhnuté (nachozené) kilometry a přilož screenshot z tvé aplikace (viz 5. bod). Můžeš každý den, abys měl(a) dokonalý přehled o svém únorovém dobrodružství. Uběhnuté (nachozené) kilometry budou následně aktualizovány do online tabulky, kterou najdeš na webu www.hokejbalporuba.cz a v záložce „SOKOL RUN“ – „Výsledky“ 4.  Kategorie chůze: V kategorii platí stejná pravidla jako u běžeckých nadšenců. Pro evidenci kilometrů je potřeba zapnout tvou aplikaci na sledování aktivity. Nikdo nechce vidět, že jsi jen "omylem" zvedl nohu při sledování oblíbeného seriálu! 5.  Kontrolní screenshoty: POZOR! Z důvodu kontroly tě prosíme o vytvoření screenshotu z běhu nebo chůze z tvé aplikace, kterou používáš. Screenshot(y) pošli na e-mail hokejbal.poruba@gmail.com Pevně věříme, že nikdo z vás nepodlehne pokušení podvádět.

Připojením se k výzvě "SOKOL RUN" souhlasíš se zveřejněním jména a příjmení.